وسایل برقی خانگی از جمله لوازم ضروری در هر منزل هستند که قرار است افراد برای سالیان طولانی از آن ها استفاده کنند. لذا این مسئله بسیار مهم است که وسیله خریداری شده از بهترین کیفیت و عملکرد برخوردار باشد تا عمر طولانی تری داشته و در مدت استفاده از آن، خرابی به بار نیاید. اما شما در زمان خرید وسیله برقی نباید تنها به کیفیت آن توجه داشته باشید بلکه مسئله خدمات پس از فروش به منظور حمایت از کالا جهت راه اندازی و یا در زمان بروز خرابی نیز اهمیت زیادی دارد. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس با همین هدف در شهرهای مختلف ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.

مهندسین ما در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در راستای جلب اعتماد و رضایت مشتریان سعی بر این دارند که بهترین خدمات را در اسرع وقت برای آن ها ارائه نمایند. ما در این نمایندگی به چند اصل پایبند هستیم:

1-   نیازی نیست مشتری زحمت جابجایی وسیله برقی را متحمل شود بلکه نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس خود را موظف می داند تعمیرات را در محل انجام دهد.

2-   تعمیر وسیله برقی معیوب با کمک متدهای جدید، ابزارهای پیشرفته و قطعات اصلی و ارجینال انجام می گیرد.

3-   تمامی تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس باید دوره های آموزش عملی و  علمی را در بازه های زمانی منظم طی کنند تا از دانش کافی برای تعمیر وسایل برقی برخوردار باشند.