یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF یکی از جدیدترین انواع یخچال فریزرهای برند وستینگهاوس است که می توانید با قیمت مناسب برای منزل خود خریداری کنید. این یخچال فریزر 26 فوت ظرفیت دارد بنابراین شما می توانید تمامی مواد خوراکی مصرفی خود را داخل آن جای دهید.

ویژگی های یخچال فریزر وستینگهاوس WFB26RF

این یخچال فریزر در دو رنگ مختلف سفید و استیل موجود بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود یکی از دو رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. رده انرژی مصرفی این یخچال از رده A بوده و روشن بودن شبانه روزی آن هم برق مصرفی زیادی برای شما نخواهد داشت.

این یخچال فریزر دارای قفسه هایی با اندازه های بسیار مناسب بوده و شما می توانید هر ماده غذایی و ظرفی را با هر اندازه در آن قرار دهید. این یخچال فریزر دارای محفظه هایی جداگانه برای نگه داری سبزیجات و مواد پروتئینی مانند گوشت است تا هر ماده غذایی در شرایظ مناسب خود نگه داری شود.

این یخچال فریزر دارای دو درب در قسمت بالا و پایین بوده و دستگیره های آن باعث می شود به راحتی بتوانید آن را باز و بسته کنید. اندازه یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF به گونه ای است که شما به راحتی می توانید آن را در گوشه ای از آشپزخانه خود قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470 یک یخچال فریزر از نوع فریزر در قسمت پایین و یخچال در قسمت بالایی بوده و اندازه های استاندارد و مناسب آن به شما کمک می کند که به راحتی بتوانید آن را در آشپزخانه های کوچک خود در آپارتمان قرار دهید.

ویژگی های یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470

این یخچال فریزر دارای 3 قفسه جداگانه و بسیار جادار برای قرار دادن مواد خوراکی مختلف بوده و می توانید مواد مورد نظر خود را با دمای بسیار مناسب و مورد نظر خود فریز کنید. این یخچال فریزر دارای 24 فوت ظرفیت بوده و می توانید حجم قابل قبولی مواد غذایی را داخل آن قرار دهید.

سیستم هوای چندگانه طراحی شده در این یخچال فریزر باعث می شود که هوا به خوبی داخل یخچال و تمامی قسمت های جریان پیدا کرده و مواد غذایی تازگی و طراوت خود را حفظ کنند. موتور این یخچال فریزر همانند بسیاری دیگر از یخچال های پیشرفته از نوع کمپرسور اینورتر خطی می باشد. این کمپرسور مصرف انرژی را به حداقل رسانده و طول عمر دستگاه را افزایش داده است.

این یخچال فریزر دارای کشوهای مخصوص برای نگه داری گوشت و میوه وسبزیجات بوده و می توانید هر ماده غذایی را در شرایط مخصوص به خود قرار دهید. یخ ساز مورد به همراه مخزن دستی در یخچال فریزر وستینگهاوس WSPR2470 به شما این امکان را می دهد که در هر زمان به تکه های کوچک یخ دسترسی داشته و بتوانید یک نوشیدنی خنک نوش جان کنید.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW یکی از مدل های برند وستینگهاوس است که دارای ظرفیت 30 فوت بوده و می توانید تمامی مواد غذایی خود را به راحتی داخل آن جا دهید. این یخچال دارای قفل کودک بوده و با خیال آسوده می توانید به کودکتان اجازه بازی در آشپرخانه را دهید.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس WEM30HVDCWW

یکی از مهم ترین ویژگی های هر وسیله برقی میزان مصرف انرژی است که تعیین می کند شما آخر ماه چه مقدار هزینه برق مصرفی پرداخت خواهید کرد. رده انرژی این یخچال ساید A+ بوده و شما با خرید این یخچال هم به حفظ محیط زیست کمک کرده هم هزینه های خود را کاهش می دهید.

این یخچال ساید دارای 83 سانتی متر عمق و 93 سانتی متر پهنا است که می تواند مواد خوراکی و ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای دهد. سیستم هوای چندگانه به کار رفته در این یخچال باعث می شود که هوا به خوبی در آن جریان پیدا کرده و مواد خوراکی کاملا تازه بمانند.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW دارای سیستم آبریز بوده و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای فعال بودن این آبریز باید یخچال را به شیر آب وصل کنید.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل VEMPE3070

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل VEMPE3070 در رنگ های سفید و استیل موجود بوده و با داشتن ظاهری بسیار زیبا و مدرن به شما کمک می کند آن را در هر آشپزخانه با هر دکوراسیونی ست کنید. این یخچال ساید دارای 30 فوت ظرفیت بوده و شما می توانید حجم قابل قبولی مواد خوراکی را در آن قرار دهید.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس VEMPE3070

این یخچال ساید بای ساید دارای اندازه ای بسیار مناسب بوده و می توانید آن را به راحتی در آشپزخانه های کوچک تا بزرگ خود جای دهید. روی یکی از درهای یخچال یک مینی بار قرار گرفته است که شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به باز کردن کامل درب مواد خوراکی مورد نیاز خود را از یخچال بردارید.

کمپرسور مورد استفاده در این یخچال وستینگهاوس از نوع اینورتر خطی است. این نوع از کمپرسورها میزان مصرف انرژی را کاهش داده و طول عمر دستگاه را تا بیشترین مقدار ممکن افزایش می دهد. این یخچال دارای محفظه های جداگانه برای نگه داری میوه و سبزیجات و گوشت است که می توانید با خیال آسوده هر ماده خوراکی را رد شرایط مناسب خود نگه داری کنید.

روی درب های یخچال دو دستگیره به کار رفته که می توانید به راحتی هر دو درب یخچال را باز کنید. امکانات دیگری از جمله قفل کودک و یخساز از دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل VEMPE3070 که می تواند رضایت شما را از خرید به دست آورد.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

چگونه محافظ اضافه بار فریزر را تست کنیم؟

چگونه محافظ اضافه بار فریزر را تست کنیم؟ محافظ اضافه بار به گونه ای طراحی شده است که از موتور کمپرسور در برابر صدمه محافظت کند. محل محافظ اضافه بار در کنار رله استارت یا نزدیک کمپرسور است. کمپرسور در بخش پایینی و پشتی فریزر قرار دارد به استثنای بخش انتهایی فوقانی که در یخچال فریزرها کمپرسور معمولاً در بالا قرار دارد.

هشدار: پیش از تست یا تعمیر لطفاً اصول ایمنی را مطالعه و رعایت نمایید.

پیش از تست کمپرسور موتور، فریزر را از برق بکشید تا از خطر برق گرفتگی جلوگیری شود. همچنین اگر کمپرسور از خازن استفاده می کند، خازن ممکن است بار الکتریکی کشنده ای داشته باشد. به ترمینال ها دست نزنید تا زمانی که آنها را تخلیه بار نکرده اید.

محافظ اضافه بار از بخش پایینی و پشتی فریزر قابل دسترسی است. کمپرسور با برچسب A نشان داده شده است، محافظ اضافه بار در جعبه ترمینال قرار دارد که خود در بخشی با برچسب B نشان داده شده است.

محافظ اضافه بار را می توان با برداشتن جعبه پوشش ترمینال پیدا کرد. این پوشش با یک کشنده یا بست نگهدارنده در جای خود محکم شده است.

محافظ اضافه بار
محافظ اضافه بار

محافظ اضافه بار (با برچسب B) دو وایر دارد. یک وایر رله کمپرسور (با برچسب A) را به کانکتور دارای بست متصل می کند. کانکتور را محکم بکشید تا از رله ترمینال جدا شود (وایر را نکشید). ممکن است نیاز باشد که از دو دم باریک برای جدا کردن کانکتور استفاده کنید. بررسی کنید که کانکتور فاسد نشده باشد. اگر اینگونه است، کانکتور باید تعویض شود.

محافظ اضافه بار به کمک یک بست گرد فنری در جای خود محکم شده است. با استفاده از پیچ گوشتی، بست فنری را باز کنید و محافظ اضافه بار را جدا کنید.

بست گرد فنری

با استفاده از یک مولتی متر، محافظ اضافه بار را از نظر اتصالی بررسی کنید. تنظیمات مولتی متر باید روی X1 قرار داده شود.

یک میله را به هر ترمینال وصل کنید. عقربه مولتی متر باید روی صفر اوهم قرار گیرد. اگر محافظ اضافه بار از این تست موفق بیرون نیامد، باید تعویض شود.

چگونه محافظ اضافه بار فریزر را تست کنیم؟

همکاران ما

همکاران ما

با افتخار اعلام می کنیم که متخصصین برجسته تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و ال جی به صورت دائمی فعالیت خود را با تیم ما آغاز کرده اند. در زیر خدماتی که این عزیزان ارائه می دهند را معرفی می کنیم و امیدواریم مورد توجه شما واقع گردد :

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ :

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی :

تعمیرات تلویزیون ال جی

 تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر یخچال ال جی