یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE3070

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE3070 یک یخچال ساید با ظرفیت 30 فوت و ساخت کشور مکزیک بوده که می توانید تا سال ها با خیال آسوده از آن استفاده کنید. کمپرسور این یخچال ساید از نوع اینورتر بوده و میزان برق مصرفی را تا کم ترین مقدار ممکن کاهش می دهد.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس WSPE3070

رنگ بدنه این یخچال ساید شامل رنگ های مشکی، استیل و سفید بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپرخانه تان رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. این یخچال دارای محفظه های جداگانه برای نگه داری گوشت و میوه بوده و خیال شما بابت شرایط نگه داری مناسب مواد غذایی آسوده خواهد بود.

این یخچال ساید دارای قابلیت یخساز بوده که به کمک آن می توانید در روزهای گرم تابستان خود را به یک نوشیدنی خنک و خوشمزه مهمان کنید. مصرف انرژی در این یخچال از درجه A بوده و روشن بودن مداوم یخچال برق زیادی مصرف نخواهد کرد.

این یخچال دارای اندازه های 177.8 سانتی متر ارتفاع، 91.44 سانتی متر عرض و 73 سانتی متر عمق است. این اندازه ها به شما این امکان را می دهد که یخچال را به راحتی در آشپزخانه جا داده و تمام مواد خوراکی خود را داخل آن قرار دهید.

قفل کودک از دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE3070 است که استفاده از آن را در هر خانه ای آسان می کند. روی هر دو درب این یخچال دو دستگیره قرار دارد که می توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE2870BB

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE2870BB دارای ظرفیت 28 فوت بوده و می تواند تمامی مواد خوراکی شما را در خود جای دهد. این یخچال ساید دارای وزنی حدود 136 کیلوگرم بوده و اندازه بسیار مناسب برای قرار دادن در آشپزخانه شما دارد.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس WSPE2870BB

این مدل از یخچال های ساید بای ساید دارای امکانات کاربردی بسیار زیادی بوده و می تواند یک انتخاب ایده آل برای شما به شمار رود. سیستم به کار رفته در این یخچال همانند دیگر یخچال های پیشرفته کاملا ضد برفک بوده و شما را از پاک کردن هر روزه برفک بی نیاز می کند.

این یخچال ساید دارای 4 طبقه فریزر و 4 طبقه یخچال بوده و در طبقه های مخصوص گوشت و سبزیجات می توانید مواد خوراکی را با شرایط مناسب خود نگه داری کنید. در این یخچال ساید فلیترهایی برای تصفیه آب و تصفیه هوا به کار رفته است تا آب آشامیدنی و مواد خوراکی نگه داری شده در یخچال در سلامت و بهداشت کامل نگه داشته شوند.

قفل کودک و هشدار باز بودن درب یخچال از دیگر ویژگی های این یخچال است که ایمنی استفاده از آن را برای شما تضمین می کند. این یخچال ساید دارای یخ ساز و آب سرد کن جداگانه بوده و شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید.

قابلیت تنظیم دما از دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE2870BB است که به شما این امکان را می دهد که دمای یخچال را متناسب با مواد غذایی داخل آن تنظیم کنید. جنس طبقات یخچال شیشه ای و جنس طبقات فریزر از نوع سیمی بوده تا مطابق با دمای یخچال، قطعات داخلی بالاترین کیفیت و طول عمر را داشته باشند.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE28

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE28 دارای 34 فوت ظرفیت با بدنه ای براق و زیبا است که از جنس فولاد ضد زنگ بسیار با کیفیت ساخته شده است. بدنه این یخچال دارای یک پوشش پلی استر است که باعث می شود آن را در برابر هرگونه خش و یا باقی ماندن اثر انگشت مقاوم کند.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس WSPE28

این یخچال ساید از برند وستینگهاوس دارای فیلتر تصفیه آب داخلی است که شما را از خرید دستگاه تصفیه جداگانه و پرداخت هزینه اضافی بی نیاز می کند. اگر بعد از باز کردن درب یخچال فراموش کنید آن را ببندید بعد از چند ثانیه سیستم خودکار هشدار باز بودن درب شما را از باز بودن درب مطلع می کند.

یکی دیگر از ویژگی های این یخچال داشتن آبریز، یخ ساز و آب سرد کن است که می توانید به شکل های مختلف از آن استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های متفاوت و جذاب این یخچال ساید آن است که به راحتی می توانید درجه مورد استفاده در آن را از فارنهایت به سانتی گراد و برعکس تبدیل کنید.

در بخش های مختلف یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WSPE28 می توانید تخم مرغ، بطری، لبنیات پوشش دار و مواد خوراکی گوشتی را در جای مناسب و مخصوص خود قرار داده تا همیشه سالم و در دسترس شما باشند. فریزر این یخچال دارای  محفظه بزرگ و یک محفظه کوچک است که می توانید تمامی موارد خوراکی خود را در آن جای دهید.

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF یکی از جدیدترین انواع یخچال فریزرهای برند وستینگهاوس است که می توانید با قیمت مناسب برای منزل خود خریداری کنید. این یخچال فریزر 26 فوت ظرفیت دارد بنابراین شما می توانید تمامی مواد خوراکی مصرفی خود را داخل آن جای دهید.

ویژگی های یخچال فریزر وستینگهاوس WFB26RF

این یخچال فریزر در دو رنگ مختلف سفید و استیل موجود بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود یکی از دو رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. رده انرژی مصرفی این یخچال از رده A بوده و روشن بودن شبانه روزی آن هم برق مصرفی زیادی برای شما نخواهد داشت.

این یخچال فریزر دارای قفسه هایی با اندازه های بسیار مناسب بوده و شما می توانید هر ماده غذایی و ظرفی را با هر اندازه در آن قرار دهید. این یخچال فریزر دارای محفظه هایی جداگانه برای نگه داری سبزیجات و مواد پروتئینی مانند گوشت است تا هر ماده غذایی در شرایظ مناسب خود نگه داری شود.

این یخچال فریزر دارای دو درب در قسمت بالا و پایین بوده و دستگیره های آن باعث می شود به راحتی بتوانید آن را باز و بسته کنید. اندازه یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WFB26RF به گونه ای است که شما به راحتی می توانید آن را در گوشه ای از آشپزخانه خود قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470

یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470 یک یخچال فریزر از نوع فریزر در قسمت پایین و یخچال در قسمت بالایی بوده و اندازه های استاندارد و مناسب آن به شما کمک می کند که به راحتی بتوانید آن را در آشپزخانه های کوچک خود در آپارتمان قرار دهید.

ویژگی های یخچال فریزر وستینگهاوس مدل WSPR2470

این یخچال فریزر دارای 3 قفسه جداگانه و بسیار جادار برای قرار دادن مواد خوراکی مختلف بوده و می توانید مواد مورد نظر خود را با دمای بسیار مناسب و مورد نظر خود فریز کنید. این یخچال فریزر دارای 24 فوت ظرفیت بوده و می توانید حجم قابل قبولی مواد غذایی را داخل آن قرار دهید.

سیستم هوای چندگانه طراحی شده در این یخچال فریزر باعث می شود که هوا به خوبی داخل یخچال و تمامی قسمت های جریان پیدا کرده و مواد غذایی تازگی و طراوت خود را حفظ کنند. موتور این یخچال فریزر همانند بسیاری دیگر از یخچال های پیشرفته از نوع کمپرسور اینورتر خطی می باشد. این کمپرسور مصرف انرژی را به حداقل رسانده و طول عمر دستگاه را افزایش داده است.

این یخچال فریزر دارای کشوهای مخصوص برای نگه داری گوشت و میوه وسبزیجات بوده و می توانید هر ماده غذایی را در شرایط مخصوص به خود قرار دهید. یخ ساز مورد به همراه مخزن دستی در یخچال فریزر وستینگهاوس WSPR2470 به شما این امکان را می دهد که در هر زمان به تکه های کوچک یخ دسترسی داشته و بتوانید یک نوشیدنی خنک نوش جان کنید.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW یکی از مدل های برند وستینگهاوس است که دارای ظرفیت 30 فوت بوده و می توانید تمامی مواد غذایی خود را به راحتی داخل آن جا دهید. این یخچال دارای قفل کودک بوده و با خیال آسوده می توانید به کودکتان اجازه بازی در آشپرخانه را دهید.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس WEM30HVDCWW

یکی از مهم ترین ویژگی های هر وسیله برقی میزان مصرف انرژی است که تعیین می کند شما آخر ماه چه مقدار هزینه برق مصرفی پرداخت خواهید کرد. رده انرژی این یخچال ساید A+ بوده و شما با خرید این یخچال هم به حفظ محیط زیست کمک کرده هم هزینه های خود را کاهش می دهید.

این یخچال ساید دارای 83 سانتی متر عمق و 93 سانتی متر پهنا است که می تواند مواد خوراکی و ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای دهد. سیستم هوای چندگانه به کار رفته در این یخچال باعث می شود که هوا به خوبی در آن جریان پیدا کرده و مواد خوراکی کاملا تازه بمانند.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس مدل WEM30HVDCWW دارای سیستم آبریز بوده و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای فعال بودن این آبریز باید یخچال را به شیر آب وصل کنید.