1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

75 بازدید
نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

شماره های نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

مهندسین ما در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در راستای جلب اعتماد و رضایت مشتریان سعی بر این دارند که بهترین خدمات را در اسرع وقت برای آن ها ارائه نمایند.

تاسیس نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

آنچه که در خرید وسایل برقی از میان انواع برندهای مختلف اهمیت دارد، وجود نمیاندگی های مجاز برای خدمات پس از فروش است. در این زمینه اورژانس سرویس، برای تعمیر لوازم خانگی وستینگ هاوس، نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس را تاسیس نموده است و با نیروهای متخصص خود آماده خدمت رسانی به مشتریان این برند است.

هدف نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس

وستینگ هاوس یکی از برندهای لوازم خانگی است که انواع مختلفی از لوازم برقی را تولید و  وارد بازار نموده است. اما یک برند زمانی می تواند در میان رقبای خود موفق باشد که در کنار کیفیت بالای تولید، خدمات پس از فروش نیز داشته باشد به همین دلیل وستینگ هاوس، نمایندگی مجاز تعمیرات را تاسیس نموده است تا خریداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.

اورژانس سرویس با تاسیس نمایندگی تعمیرات وستینگ هاوس ، این امکان را فراهم نموده است که به محض تماس شما با نمایندگی، تعمیرکار متخصص تعمیر وستینگ هاوس را به منزل شما اعزام نماید و در منزل شما بدون نیاز به انتقال اقدام به تعمیر نمایند.

محصولات وستینگ هاوس

1-   ماکروویو وستینگ هاوس

وستینگ هاوس سعی بر این داشته است که بتواند در کنار طراحی های زیبا و کارآمد، ایمنی ماکروویو را بالا ببرد و آخرین تکنولوژی های روز را در این وسیله به کار ببرد.

2-   ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

با توجه به این که در ماشین لباسشویی باید آب و برق زیادی استفاده شود لذا ماشین لباسشویی وستینگ هاوس به گونه ای طراحی شده است که بدون کوچکترین تغییر در کیفیت شست و شو، کمترین میزان انرژی را مصرف نماید.

3-   ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس

ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس با توجه به اصول طراحی دنیا، از بالاترین سطح کیفیت و بهداشت در شست و شوی ظروف استفاده نموده است بدون این که به جنس ظروف در حال شست و شو آسیب وارد شود.

4-   یخچال فریزر وستینگ هاوس

آن چه که در مورد خرید یخچال فریزر اهمیت دارد، حجم بالای فضای داخلی، کمترین مصرف انرژی، طراحی ایده آل و زیبا است که این ویژگی  ها را در یخچال فریزرهای وستینگ هاوس می توان رویت کرد.

5-   ساید بای ساید وستینگ هاوس

یخچال های ساید بای ساید وستینگ هاوس دارای ظاهری با طراحی زیبا، فضای داخلی کافی، کارایی بالا و تعداد برنامه های بیشتر برای تنظیمات است و همین امر سبب شده است که جایگاه خاص خود را به دست بیاورد.

 1669